235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Sárkányölő Szent György

1379. Sárkányölő Szent György

Buda (?), 1760 körül, 13 latos antik ezüst, tűzaranyozás nyomaival, "HL" mesterjegy, préselt, domborított lemez, vésett, poncolt díszítéssel, kerek talpon

157 g; m: 26 cm

kis sérüléssel