1379. Sárkányölő Szent György
Buda (?), 1760 körül, 13 latos antik ezüst, tűzaranyozás nyomaival, "HL" mesterjegy, préselt, domborított lemez, vésett, poncolt díszítéssel, kerek talpon
157 g; m: 26 cm
kis sérüléssel