235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Támlásszék, 2 db

962. Támlásszék, 2 db

Itália, 17. sz., tömör diófa, faragott díszítéssel, háttámláján püspöki címer intarziás díszítéssel, felújított

125*52*41 cm