235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Úti íródoboz (Papeterie)

1030. Úti íródoboz (Papeterie)

francia, 19. sz., mahagóni alapon csont, ón, réz és teknőcpáncél intarziával, bársony borítású belsejében 3 rekesszel, egy kulccsal

11*30,5*25 cm