1627. Gyűrű
20. sz. vége, 1999-2005 közötti budapesti behozatali jel, 14 k ródiumozott arany, "EVZ" mesterjegy, karmos foglalatban 5 db püspöklila turmalinnal cca. 0,75 ct és 12 db modern és félmodern csiszolású
5 g
briliánssal cca. 0,39 ct (M1-M2, Cr-Ca, VSI-P2)