1510. Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy és SINGER (?) forgalmazó jel, áttört, szecessziós, plasztikus búzavirág szálakkal díszítve
538 g; d: 32,5 cm
Neuwirth I.194.