235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálca

1510. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy és SINGER (?) forgalmazó jel, áttört, szecessziós, plasztikus búzavirág szálakkal díszítve

538 g; d: 32,5 cm

Neuwirth I.194.