235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dobozkák

1531. Dobozkák

német, 19. század második fele, ezüst, megfejtetlen mesterjegyek, trébelt, az oldalakon allegorikus ábrázolásokkal, fenéken tulajdonosi monogrmokkal, össz.: 4 db

m: 3-4 cm