1531. Dobozkák
német, 19. század második fele, ezüst, megfejtetlen mesterjegyek, trébelt, az oldalakon allegorikus ábrázolásokkal, fenéken tulajdonosi monogrmokkal, össz.: 4 db
m: 3-4 cm