235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1281. Kaspó

Herend, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, "cubash" dekorral és oldalain figurális, madaras díszítéssel, talpán kék jelzettel és masszába nyomott gyári bélyegzővel, kis sérüléssel

9,2*10,5*10,5 cm