235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kereszt, 2 db

1410. Kereszt, 2 db

osztrák vagy magyar, 18. sz. közepe, filigrán technika, a nagyobb antik ezüst, a kisebb fém drótcsipkéből formázva, zománc sérült

nagy Btto: 22 g; h: 5-8,5 cm