1370. Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, téglalap forma, áttört magasított, neorokokó peremmel, öntött fülekkel, apró hibával
564 g; 43,5*18,5 cm