235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Posztamens

1327. Posztamens

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, áttört fehércserép, jelezve az alján: a testvérek jelével és masszába nyomott Zsolnay Pécs felirattal, formaszám: 2741, kis sérüléssel

m: 84 cm