235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fedeles bonbonier

1273. Fedeles bonbonier

Doccia, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, plasztikus díszítéssel, jelzett az alján: máz alatti koronás jellel

d: 26 cm; m: 21 cm