235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1288. Dísztányér

Herend, 1900 körül, festett, aranyozott porcelán, Ming dekor, jelezve az alján máz feletti kék koronás jellel és masszába nyomott gyári jelzet

d: 22 cm