1412. Kereszt
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 925 ezrelékes aranyozott ezüst, "RAA" beütővel, teljes felületén áttört görög katolikus forma, közepén gyönggyel, 4 db részben
53 g; 14*10 cm
aláfóliázott smaragddal és 10 db korallal díszítve, kis felületi hiányossággal