235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kereszt

1412. Kereszt

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 925 ezrelékes aranyozott ezüst, "RAA" beütővel, teljes felületén áttört görög katolikus forma, közepén gyönggyel, 4 db részben

53 g; 14*10 cm

aláfóliázott smaragddal és 10 db korallal díszítve, kis felületi hiányossággal