235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fényképtartó

1507. Fényképtartó

Bécs, 1872-1922 közötti hitelesítő fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, szecessziós áttört keret kitámasztóval

Btto.: 361 g; 21,5*16 cm