1507. Fényképtartó
Bécs, 1872-1922 közötti hitelesítő fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hermann Südfeld mesterjegy, szecessziós áttört keret kitámasztóval
Btto.: 361 g; 21,5*16 cm