235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj

1272. Csésze és alj

Herend, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, máz feletti arany jelzet, kis csorbulással, csésze hajszálrepedt

m: 6 cm d: 12 cm