235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Doppelglas

1207. Doppelglas

német, 18. sz. vége,aranyozott többrétegű üveg vadászjelenettel, sérült, javított

m: 7,5 cm