235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fűszertartó, 2db

1536. Fűszertartó, 2db

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula(?) mesterjegy, vésett CM tulajdonosi monogrammal, színtelen üvegbetétekkel, kanalakkal, aranyozás nyomával

Ntto: 72 g; m: 3,2-3,8 cm, kanál: 7,5 cm