235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Albarello

817. Albarello

Itália, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, "Cons de Acidolin" felirattal, sérült

m: 21,5 cm