235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

1289. Dísztányér

Bécs, 1828 (?), festett, aranyozott porcelán, "die Liebe" felirattal, jelezve az alján, restaurált

d: 24,5 cm