235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Füles tálca

1514. Füles tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Schütz (?) mesterjegy, négy lábon álló préselt tál, vésett, poncolt, szecessziós pipacsszállal díszítve, apró hibával

414 g; 22,5*33 cm