1514. Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Henrich Schütz (?) mesterjegy, négy lábon álló préselt tál, vésett, poncolt, szecessziós pipacsszállal díszítve, apró hibával
414 g; 22,5*33 cm