235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1393. Gyertyatartó

Bécs(?), 1868, 13 latos antik ezüst, REINER mesterjegy, széles talpazaton, vastag szár és öblös gyertyacsésze, barokk stílusú, gazdag, domborított, poncolt virágdíszekkel, sérült, talp cinnel javítva

624 g; m. 39,5 cm