1393. Gyertyatartó
Bécs(?), 1868, 13 latos antik ezüst, REINER mesterjegy, széles talpazaton, vastag szár és öblös gyertyacsésze, barokk stílusú, gazdag, domborított, poncolt virágdíszekkel, sérült, talp cinnel javítva
624 g; m. 39,5 cm