1559. Füles kínálótál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal 1921 előtti mesterjegye, kerek talpon öblös test, áttört díszítésű fülekkel és peremdísszel
782 g; 16*33,2*22 cm