1407. Mária a kisdeddel
Lwów (Lemberg), 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes kis ezüst jel, "K..." mesterjegy, 1908-as lengyel emlékfeliratta, szecessziós keretben, kis sérüléssel, kitámasztó hiányzik
Ntto: 289 g; 17*14 cm