235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Mária a kisdeddel

1407. Mária a kisdeddel

Lwów (Lemberg), 1872-1922 közötti fémjel, 750 ezrelékes kis ezüst jel, "K..." mesterjegy, 1908-as lengyel emlékfeliratta, szecessziós keretben, kis sérüléssel, kitámasztó hiányzik

Ntto: 289 g; 17*14 cm