1374. Díszkupa
19. sz. második fele, antik ezüst, "WoM" mesterjegy, palástján trébelt, poncolt medvevadászat ábrázolással, öntött szirénalakos füllel, tetején fiúcska alakjával,
375 g; m: 16,5 cm
kívül belül aranyozás nyomaival