235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Díszkupa

1374. Díszkupa

19. sz. második fele, antik ezüst, "WoM" mesterjegy, palástján trébelt, poncolt medvevadászat ábrázolással, öntött szirénalakos füllel, tetején fiúcska alakjával,

375 g; m: 16,5 cm

kívül belül aranyozás nyomaival