235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Asztalka

1100. Asztalka

osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa és szemesjávor borítással, lapján állatfigurás sziluettekkel díszítve, sérült

77,3*58 cm