235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szalonasztalka

1055. Szalonasztalka

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, bükkfa oszlopokon, sárgaréz papucsokkal, teteje sérült

75*64 cm