235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Toporci Madonna

1291. Toporci Madonna

Gácser Kata terve (1940) után 20. közepe festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján, masszába nyomott Herend felirattal, és máz feletti kék címeres jellel, 5632 karcolt számozással

m: 56 cm