1076. Kandalló óra
francia, 19. sz. közepe, felesütős szerkezet, tűzaranyozott sárgaréz tok, négy oszlopon plasztikus, festett virágos szalagfüzérek, perzsa számos, festett, zománcozott számlap, arab
m: 45,5 cm
jelzettel, ingával, kulccsal, működik