235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kandalló óra

1076. Kandalló óra

francia, 19. sz. közepe, felesütős szerkezet, tűzaranyozott sárgaréz tok, négy oszlopon plasztikus, festett virágos szalagfüzérek, perzsa számos, festett, zománcozott számlap, arab

m: 45,5 cm

jelzettel, ingával, kulccsal, működik