1376. Cukordoboz
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, Gedlicka et Söhne mesterjegy, négy öntött lábon domborított, poncolt neobarokk díszítéssel, kisfiú tetődísszel,
454 g; 13,5*14*12 cm
zárszerkezet kulccsal