235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1376. Cukordoboz

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes belül aranyozott ezüst, Gedlicka et Söhne mesterjegy, négy öntött lábon domborított, poncolt neobarokk díszítéssel, kisfiú tetődísszel,

454 g; 13,5*14*12 cm

zárszerkezet kulccsal