1552. Talpas tálka
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst tál, Bihari István mesterjegy, fémnyomott, bordázott, trébelt test, rózsákkal díszítve, metszett üvege pótolt
Ntto: 139 g; m: 12*16 cm