235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Teáskészlet

1439. Teáskészlet

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, ovális kihajló, sziromdíszes peremű tálca, bordázott kiöntők, izoláló csontgyűrűs fülekkel, össz.: 5 db

2606 g; m: 10,8-19,8 cm; tálca: 47,5*37 cm