235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Vázapár

1332. Vázapár

Fischer Emil, 1890 körül, festett, aranyozott, áttört fajansz, jelezve az alján: masszába nyomott "Fischer Emil Budapest", formaszám: 6008

m: 21 cm