235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Pecsétnyomó

919. Pecsétnyomó

Kína, 20. sz. közepe, sárkány gömbbel, faragott zsírkő, hátoldalán kínai írásjelekkel jelezve

6*9 cm