235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Tálka

1529. Tálka

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Fenyvesi (Fényesi) Mór mesterjegy, préselt ovális test, neorokokó, plasztikus gyümölcscsoporttal, poncolással, gyöngysor osztással,

64 g; 12,5*9,3*2 cm

fenéklemez javítással