235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

1485. Cukordoboz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, lábakon álló bordázott díszítésű test, rózsaszál tetődísszel

365 g; 11*13*10 cm