235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1607. Fülbevaló pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, ezüst buton foglalatban 4 db régi csiszolású briliáns cca. 0,6 ct (R1, TCr - VLB, VSI - P2) és 2 db achtkant gyémánt,

3,1 g

Simon Elias mesterjegy, sérüléssel, Neuwirth I. 164. o.