1607. Fülbevaló pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, ezüst buton foglalatban 4 db régi csiszolású briliáns cca. 0,6 ct (R1, TCr - VLB, VSI - P2) és 2 db achtkant gyémánt,
3,1 g
Simon Elias mesterjegy, sérüléssel, Neuwirth I. 164. o.