235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza

1331. Váza

Clement Massier, 1900 körül, eozinmáza, fehércserép, jelezve az alján: masszába nyomott jellel, restaurált

m: 50 cm