235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Látcső

1589. Látcső

angol, 20. sz. eleje, Clark 20. Old Bond street felirattal, festett zománc lóverseny jelenettel, fém szerelékkel, kis sérüléssel

h: 6 cm