235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szelence

1530. Szelence

német (?), 18. sz., antik ezüst, trébelt, domborított, kartus forma, vésett, poncolt virág díszítéssel, alján: "IGA1770" poncolt tulajdonosi jelzettel

57,7 g; 2,5*8,2*5,5 cm