1530. Szelence
német (?), 18. sz., antik ezüst, trébelt, domborított, kartus forma, vésett, poncolt virág díszítéssel, alján: "IGA1770" poncolt tulajdonosi jelzettel
57,7 g; 2,5*8,2*5,5 cm