235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Varróasztalka

988. Varróasztalka

magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon cseresznyefa borítással, topolyafa intarziával, egy fiókkal,sérült

79*58*38 cm