1538. Szendvicstű készlet
20. sz. első fele, 800 ezrelékes ezüst, elmosódott fémjel és Gerhardt Manó (?) mesterjegy, AR monogrammal, öntött figura 6 db kard formájú szúróval
88,6 g; 7*8,5 cm