235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Szendvicstű készlet

1538. Szendvicstű készlet

20. sz. első fele, 800 ezrelékes ezüst, elmosódott fémjel és Gerhardt Manó (?) mesterjegy, AR monogrammal, öntött figura 6 db kard formájú szúróval

88,6 g; 7*8,5 cm