235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Ékszertartó doboz

912. Ékszertartó doboz

Japán, 19. sz. második fele, lakkfestett, aranyozott fa, kulcs hiányzik, sérült

11*15,5*20,5 cm