235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Teáscsésze

1282. Teáscsésze

Meissen, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: kék kardos jellel

m: 9,5 cm