992. Kétajtós ruhásszekrény
osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon kőrisfa borítással, feketére festett oszlopokkal és timpanon dísszel, alul egy fiókkal, egy zárszerkezet pótolt, kis sérülésekkel
207*128*65 cm