235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Kétajtós ruhásszekrény

992. Kétajtós ruhásszekrény

osztrák, 19. sz. vége, fenyőfa alapon kőrisfa borítással, feketére festett oszlopokkal és timpanon dísszel, alul egy fiókkal, egy zárszerkezet pótolt, kis sérülésekkel

207*128*65 cm