235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza (kaspó)

910. Váza (kaspó)

Kína, 19. sz. közepe, vörös és sárgaréz, esősárkány motívummal, kis sérüléssel

m: 35 cm